Lithuanian mini tour HELLO / Lietuvos mini turas HELLO

Grupės „The Roop“ vaikinai skelbia koncertų datas – šiuos pasirodymus simboliškai pavadino mini turu „Hello“.

 „Mes supratome, kad per šiuos gerus dvejus kūrybos metus mes koncertavome tik festivaliuose arba užsienyje. Pats laikas mums aplankyti miestus, kuriuose dar negrojome. Norime pasakyti „Hello“ ten gyvenantiems. Mūsų laukia daug pirmų kartų“, – džiugiai kalbėjo grupės lyderis Vaidotas.

Jau kovo 11 dieną grupė pirmą kartą koncertuos Kaune, „Orixo“ klube. Vėliau, kovo 24 dieną pirmą kartą lankysis Šiauliuose, „Blic“ bare. Per melagių dieną, balandžio 1-ąją, nemeluos ir taip pat pirmą kartą surengs koncertą Klaipėdoje, klube „Raketa“. O balandžio 6 dieną grįš į sostinę ir pasirodys menų fabrike „Loftas“.

„Vilniaus koncertas bus įpatingas tuom, kad dalyvausime renginyje, kuris skirtas labai gražiai idėjai. Visi surinkti pinigai keliaus pirmajai Baltijos šalyse įkurtai fermos gyvūnų prieglaudai, kurioje gyvūnai auga be išnaudojimo ir be skerdynių“, – pasakojo Vaidotas.

„The Roop“ koncertavo ne tik visuose didžiausiuose Lietuvos muzikos festivaliuose, bet ir buvo pakviesti koncertuoti didžiausiame Baltijos šalių festivalyje „Positivus“. Taip pat koncertavo Rygoje (Latvija), Bonoje (Vokietija), Varšuvoje ir Gdanske (Lenkija).

„The Roop“ muzikos stiliai skoningai maišosi tarpusavyje: poprokas, rokas, indie, dance rock. 

Debiutinis albumas „To Whom It May Concern“ išleistas 2015 metų pabaigoje. Galutinius garso suvedimo darbus Australijoje atliko vienas žymiausių savo srities specialistų Leonas Zervosas, kurio dėka dienos šviesą išvydo tokių grupių kaip INXS, „Aerosmith“, „Maroon 5“ ir „Muse“ albumai.

Mini turo „Hello“ vaizdo anonsas: